PictureThis

Eğitim uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 70.5 MB
  • Version 1.7
  • Dil İngilizce
  • Firma Hangzhou Dana Technology Inc.
Merak ettiğiniz bitkileri detaylı bir şekilde inceleyerek bilgi edinebileceğiniz PictureThis uygulamasında kişisel koleksiyonlarınızı da oluşturabilirsiniz.

5 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olan PictureThis uygulaması en iyi fotoğraflara sahip olmanızı sağlamaktadır. Kullanıcı dostu pek çok kılavuza sahip olan bu uygulamada kişisel koleksiyonlarınızı oluşturabileceğiniz gibi en yeni ve en iyi özelliklere sahip olabilirsiniz.

Heyecan verici bitki tanımlamaları yapabileceğiniz PictureThis uygulamasında keşfettiğiniz ağaçları, bitkileri veya çiçekleri tanımlamak için uygulama içerisindeki kameradan fotoğraflarını çekip gönderebilir, sonrasında daha ayrıntılı bir açıklamayla bitki hakkındaki bilgileri okuyabilirsiniz.

Birkaç saniye içerisinde dilediğiniz tüm bilgilere ulaşabileceğiniz PictureThis uygulamasını kullanmakta oldukça kolay! Basit ara yüzü ve anlaşılabilir içeriği ile rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu uygulamayı dilediğiniz yerde ve dilediğiniz zamanda kullanabilirsiniz

İstediğiniz bitkiyi tanımlayabileceğiniz uygulamada görsel tanıma ve derin öğrenme teknolojileri bir arada bulunmaktadır. Bu sayede bahçe ve bahçecilik uzmanları ağının tüm bilgi ve deneyimine sahip olabileceğiniz gibi bu deneyimlerin sonucunda öneriler de alabilirsiniz.

Bitki severlerin oluşturmuş olduğu bir grup içerisinde fotoğraflarınızı paylaşabileceğiniz PictureThis uygulamasını sizde ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilir, merak ettiğiniz bitkiler, ağaçlar veya çiçekler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 

 

PictureThis indir
DİĞER SÜRÜMLER