PictureThis

Eğitim uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 70.5 MB
  • Version 1.7
  • Dil İngilizce
  • Firma Dana Technology Inc.
Keşfettiğiniz bitki ve çiçekleri kolayca tanımlayabileceğiniz PictureThis uygulamasında kişisel koleksiyonunuzu da oluşturabilirsiniz.

En iyi fotoğraflara sahip olmanıza yardımcı olacak PictureThis uygulamasında kullanıcı dostu pek çok kılavuz yer alıyor. En iyi ve en yeni özellikleriyle kullanıcılarına sunulan bu uygulamada heyecan verici bitki tanımlamaları yapabilirsiniz, üstelik kısa bir süre içerisinde!

Keşfettiğiniz ağaçları, bitkileri veya çiçekleri tanımlamak için uygulama içerisindeki kameradan fotoğraflarını çekip gönderebilir, sonrasında daha ayrıntılı bir açıklamayla bitki hakkındaki bilgileri okuyabilirsiniz. Birkaç saniye içerisinde dilediğiniz tüm bilgilere ulaşabileceğiniz PictureThis uygulamasını kullanmakta oldukça kolay.

Dilediğiniz yerde ve dilediğiniz zamanda istediğiniz bitkiyi tanımlayabileceğiniz uygulamada görsel tanıma ve derin öğrenme teknolojileri bir arada bulunmaktadır. Bu sayede bahçe ve bahçecilik uzmanları ağının tüm bilgi ve deneyimine sahip olabileceğiniz gibi bu deneyimlerin sonucunda öneriler de alabilirsiniz.

Kişisel koleksiyonunuzu oluşturabileceğiniz bu uygulamada bitki severlerin oluşturduğu bir grup içerisinde fotoğraflarınızı da paylaşabilirsiniz.

5 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olan PictureThis uygulamasını sizde ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilir, merak ettiğiniz tüm bitkileri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

 

 

Daha Fazla Göster
PictureThis indir
DİĞER SÜRÜMLER